×
TEMSİLCİLİKLER
Biyofarmasötik Boru
ABEYE
  • Lexilens , disleksiklerin tam potansiyellerini ifade edebilmeleri için daha iyi okumalarına ve öğrenmelerine yardımcı olur.
 İncele
Biyofarmasötik Boru
BD BARD ENDOUROLOGY
BD, tıbbi keşifleri, teşhisleri ve bakım sunumunu geliştirerek sağlık dünyasını ilerleten küresel bir tıbbi teknoloji şirketidir BD, hasta ve sağlık çalışanlarının güvenliğinde ve tıbbi araştırma ve klinik laboratuvarları mümkün kılan teknolojilerde liderdir. Şirket, tıbbi araştırmaların ve genomiklerin ilerletilmesine yardımcı olan, bulaşıcı hastalık ve kanser teşhisini geliştiren, ilaç yönetimini iyileştiren, enfeksiyonun önlenmesini destekleyen, cerrahi ve girişimsel prosedürleri donatan ve diyabet yönetimini destekleyen yenilikçi çözümler sunar.
 İncele
Biyofarmasötik Boru
DE- SOUTTER

1990 yılında piyasaya sürülen De Soutter Medical, Avrupa'nın önde gelen cerrahi elektrikli el aletleri üreticisidir. De Soutter Medical ürün yelpazesi öncelikle ortopedi ve travma pazarına odaklanmıştır. Enstrümanları hem büyük hem de küçük kemik cerrahisi için kullanılmaktadır. Ayrıca artroskopi, maksillo-yüz, oral, KBB, kardiyotorasik, nöro, spinal ve plastik prosedürler için elektrikli aletler üretir.


 İncele
Biyofarmasötik Boru
EPİGUARD

EpiGuard, Inven2, Eker Group ve Hansen Protection'ın kurucu ortakları ile birlikte Oslo Üniversite Hastanesi'nden doktorlar ve sağlık görevlileri tarafından 2015 yılında kurulmuş bir Norveç şirketidir.Şirket, ürün geliştirme ve üretim konusunda en üst düzeyde uzmanlığa sahiptir. Tıbbi geçmiş, yoğun bakım, bulaşıcı hastalıklar, dahiliye ve anesteziyolojiden ulaşım tıbbına kadar uzanmaktadır.İlk ürünü, Ebola dahil yüksek derecede bulaşıcı hastalıkları olan hastaların ileri tedavi ve naklini sağlama konusunda birinci elden deneyime sahip klinik uzmanlar tarafından geliştirilen EpiShuttle. Bulaşıcı hastaların güvenli bir şekilde taşınması için son teknoloji tıbbi ekipman geliştirmeye ve üretmeye devam etmeyi amaçlıyor.

 İncele
Biyofarmasötik Boru
GENTEC

Gentec (Shanghai) Corporation, 1993 yılında kurulmuştur. Şirketin faaliyet alanı, kamu hizmeti hizmetlerinin ölçülmesi, gösterilmesi ve iletilmesi için endüstriyel cihazların ve ilgili ürünlerin imalatını içermektedir. Ana şirket konumunda olan Genstar Technologies Company INC. 1969 yılında kurulmuştur. Toplam bir çözüm sağlayıcı olarak GENTEC®, müşterilerine özelleştirilmiş araştırma, ürün geliştirme, teknik destek ve yerinde değerlendirme gibi katma değerli hizmetler sunar.


 İncele
Biyofarmasötik Boru
HEALTH LİNE

Health Line'ın kurucusu Joel Faulkner, girişimcilik kariyerine 1994 yılında International Manufacturing Services, Inc. (IMSI) ile başladı. Yaklaşık 20 yıldır IMSI, Honeywell Corporation'a otomotiv damgalama ve montajları sağlayıcısıydı. Joel, tıbbi cihaz endüstrisine girme fırsatı gördü ve bunu 2004 yılında Health Line International Corp.'u kurarak yaptı.IMSI'nin mütevazi başlangıcından şu an bulunduğumuz yere kadar Health Line, bir aile şirketi olarak kimliğimizi korurken, yüksek kaliteli vasküler erişim ürünlerinin küresel bir tedarikçisi haline geldi. Bugün, Utah merkezli OEM olarak, sitede gösterildiği gibi yalnızca kendi ürün yelpazemizi değil, aynı zamanda dünyanın önde gelen tıbbi cihaz şirketlerinin çoğu için OEM fason üretimi için kapsamlı bir ürün yelpazesi sunuyor.

 İncele
Biyofarmasötik Boru
M.A.S. MEDICAL S.R.L.

Wib, yatalak insanların hijyenine adanmış yeni portatif banyo .Kompakt ve işlevsel , duş ve kurutmayı operatör için maksimum verimlilikle ve hasta için rahatsızlık vermeden yönetmeye olanak tanır.

 İncele
Biyofarmasötik Boru
ORM DEVELOPMENT

Uzun vadeli araştırmalar sonucunda, ORM Development ve New Cast industry Co., Ltd HM CAST’i geliştirdi. Ortopedi cerrahisi tedavisinde yeni bir çığır açan üstün bir alçı yöntemi. HM CAST alçı özel bir malzeme kullanılarak dokunulduğu için güçlü elastikiyete ve suya dayanıklıdır, duş veya banyo için ayrı bir su geçirmez kapak ihtiyacını ortadan kaldırır. Dünyada suya batırılabilen ve formunu asla kaybetmeyen veya rahatsızlığa neden olmayan ilk üründür.


 İncele
Biyofarmasötik Boru
P3 MEDICAL

Bristol, İngiltere merkezli P3 Medical 2001 yılında kurulmuştur ve iki ayrı tesisten üretim faaliyetlerini sürdürür. Ameliyathanelere ve anesteziyoloji branşına yönelik çeşitli ürünlerin dışında veterinerliğe yönelik ürünleri de bulunan firmanın 50’den fazla ülkeye ihracatı vardır. Bunların dışında OEM veFason Üretim imalatı da yapan firma son zamanlarda Zor Havayolu Yönetimi için tasarladığı ürünlerle de dikkat çekmeyi başarmıştır


 İncele
© 2020 Cankara Medical
Tüm hakları Saklıdır. Web Tasarım_medyatör