×
TEMSİLCİLİKLER
Biyofarmasötik Boru
ABEYE
  • Lexilens , disleksiklerin tam potansiyellerini ifade edebilmeleri için daha iyi okumalarına ve öğrenmelerine yardımcı olur.
 İncele
Biyofarmasötik Boru
BEAR MEDİC CORPORATION

Bu klemp  dünyada ilk kez tamamen kesilmiş bir başparmağın replantasyonunu başaran mikrovasküler cerrahinin öncülerinden Nara Tıp Üniversitesi Ortopedi Cerrahisi Anabilim Dalı'ndan Dr. Susumu Tamai tarafından geliştirilmiştir.Dünyanın ilk tek kullanımlık plastik klempidir. Japonya'da, 30 yılı aşkın süredir, özellikle rekonstrüktif mikrocerrahi için yaygın olarak kullanılmaktadır.


 İncele
Biyofarmasötik Boru
DAIWHA

DAIWHA CORP, tıbbi cihazlarda uzmanlaşmış bir şirkettir.

 Kasım 1979'da kurulmuştur.Halen Dünya çapında 60'tan fazla ülkeye İNFÜZYON POMPALARI  ve ELEKTROCERRAHİ ÜNİTELERİ ihraç etmektedir.

 İncele
Biyofarmasötik Boru
DE- SOUTTER

1990 yılında piyasaya sürülen De Soutter Medical, Avrupa'nın önde gelen cerrahi elektrikli el aletleri üreticisidir. De Soutter Medical ürün yelpazesi öncelikle ortopedi ve travma pazarına odaklanmıştır. Enstrümanları hem büyük hem de küçük kemik cerrahisi için kullanılmaktadır. Ayrıca artroskopi, maksillo-yüz, oral, KBB, kardiyotorasik, nöro, spinal ve plastik prosedürler için elektrikli aletler üretir.


 İncele
Biyofarmasötik Boru
EPİGUARD

EpiGuard, Inven2, Eker Group ve Hansen Protection'ın kurucu ortakları ile birlikte Oslo Üniversite Hastanesi'nden doktorlar ve sağlık görevlileri tarafından 2015 yılında kurulmuş bir Norveç şirketidir.Şirket, ürün geliştirme ve üretim konusunda en üst düzeyde uzmanlığa sahiptir. Tıbbi geçmiş, yoğun bakım, bulaşıcı hastalıklar, dahiliye ve anesteziyolojiden ulaşım tıbbına kadar uzanmaktadır.İlk ürünü, Ebola dahil yüksek derecede bulaşıcı hastalıkları olan hastaların ileri tedavi ve naklini sağlama konusunda birinci elden deneyime sahip klinik uzmanlar tarafından geliştirilen EpiShuttle. Bulaşıcı hastaların güvenli bir şekilde taşınması için son teknoloji tıbbi ekipman geliştirmeye ve üretmeye devam etmeyi amaçlıyor.

 İncele
Biyofarmasötik Boru
GENTEC

Gentec (Shanghai) Corporation, 1993 yılında kurulmuştur. Şirketin faaliyet alanı, kamu hizmeti hizmetlerinin ölçülmesi, gösterilmesi ve iletilmesi için endüstriyel cihazların ve ilgili ürünlerin imalatını içermektedir. Ana şirket konumunda olan Genstar Technologies Company INC. 1969 yılında kurulmuştur. Toplam bir çözüm sağlayıcı olarak GENTEC®, müşterilerine özelleştirilmiş araştırma, ürün geliştirme, teknik destek ve yerinde değerlendirme gibi katma değerli hizmetler sunar.


 İncele
Biyofarmasötik Boru
HEALTH LİNE

Health Line'ın kurucusu Joel Faulkner, girişimcilik kariyerine 1994 yılında International Manufacturing Services, Inc. (IMSI) ile başladı. Yaklaşık 20 yıldır IMSI, Honeywell Corporation'a otomotiv damgalama ve montajları sağlayıcısıydı. Joel, tıbbi cihaz endüstrisine girme fırsatı gördü ve bunu 2004 yılında Health Line International Corp.'u kurarak yaptı.IMSI'nin mütevazi başlangıcından şu an bulunduğumuz yere kadar Health Line, bir aile şirketi olarak kimliğimizi korurken, yüksek kaliteli vasküler erişim ürünlerinin küresel bir tedarikçisi haline geldi. Bugün, Utah merkezli OEM olarak, sitede gösterildiği gibi yalnızca kendi ürün yelpazemizi değil, aynı zamanda dünyanın önde gelen tıbbi cihaz şirketlerinin çoğu için OEM fason üretimi için kapsamlı bir ürün yelpazesi sunuyor.

 İncele
Biyofarmasötik Boru
MALTRON

Maltron International – Öncü Biyoelektrik Empedans Teknolojisi Şirketi , Biyoelektrik Empedans Analizörleri (BIA) ve Elektrik Empedans Tomografisi (EIT) görüntüleme teknolojisinde dünyanın lider üreticisidir. 1984 yılında kurulan ve genel merkezi Birleşik Krallık'ın Essex şehrinde bulunan, küresel çözümler geliştiren uluslararası bir şirkettir. Son teknolojiyi kullanan yüksek vasıflı personeli, Maltron'u kısa sürede Empedans Teknolojisinin ön saflarında yer alarak birçok amaç için son teknolojiye sahip taşınabilir görüntüleme sistemleri sunan bir konuma getirdi. Sürekli yüksek standartlar ve kalite arayışı içinde olan Maltron International, ISO 13485 akreditasyonunu ve CE işaretini kazanmıştır  .

 İncele
Biyofarmasötik Boru
MSP CONCEPT GMBH & CO.KG

MSP Concept GmbH & Co. KG, merkezi Berlin, Almanya'da bulunan ve ürolojik ürünler ile tıbbi ürünlerin geliştirilmesi, üretimi ve pazarlanmasına odaklanan bir işletmedir. MSP Concept, dünyaca ünlü ürolojik penis uzatıcı PeniMaster markasının üreticisidir.


 İncele
Biyofarmasötik Boru
P3 MEDICAL

Bristol, İngiltere merkezli P3 Medical 2001 yılında kurulmuştur ve iki ayrı tesisten üretim faaliyetlerini sürdürür. Ameliyathanelere ve anesteziyoloji branşına yönelik çeşitli ürünlerin dışında veterinerliğe yönelik ürünleri de bulunan firmanın 50’den fazla ülkeye ihracatı vardır. Bunların dışında OEM veFason Üretim imalatı da yapan firma son zamanlarda Zor Havayolu Yönetimi için tasarladığı ürünlerle de dikkat çekmeyi başarmıştır


 İncele
Biyofarmasötik Boru
SENKO MEDICAL INSTRUMENT

Başkandan mesaj

Modern tıptaki ilerlemeler, kesinlikle
birçok tıp bilimcisinin sarsılmaz çabalarının yanı sıra farmasötikler,
muayene/teşhis teknolojileri ve klinik alanlarla ilgili tıbbi cihazlardaki ilerlemeyi yansıtmaktadır.
Kuruluşumuzdan bu yana, SENKO MEDICAL INSTRUMENT Mfg.CO., LTD.
(MERA), çeşitli terapötik alanlarda ağırlıklı olarak tıbbi cihazların araştırılmasını ve geliştirilmesini sürekli olarak desteklemiştir.
Bol deneyimimize ve sağlam performansımıza dayanarak,
yarının sağlık hizmetleri için gerekli olan daha iyi tıbbi cihazları geliştirmeye devam edeceğiz.
Bu, sektördeki bir üretici olarak bizim rolümüz ve sorumluluğumuzdur.

 İncele
© 2020 Cankara Medical
Tüm hakları Saklıdır. Web Tasarım_medyatör